Geslaagde editie
WOCODA 2025!
Op donderdag 30 januari jl. heeft Reinbouwgroep deelgenomen aan de WOCODA. Hét evenement waar overheden, woningcorporaties, bedrijven, bouwers en ontwikkelaars samenkomen om oplossingen te vinden voor de uitdagingen in de woningbouw. Wij kijken terug op een inspirerende dag vol interessante gesprekken en veelbelovende ontmoetingen op de beursvloer.
Tijdens deze dag hebben wij corporaties, gemeenten en andere stakeholders in de woningbouw kennis laten maken met onze innovatieve aanpak voor zorgvastgoed, verduurzaming van gespikkeld bezit binnen VvE’s, stedelijke verdichting en de veelzijdigheid van onze conceptwoningen. Onze oplossingen voor het gezamenlijke doel: de woningbouw in Nederland versnellen en maatwerk leveren voor specifieke doelgroepen.
Heb je ons gemist of wil je meer weten over onze concepten? Neem dan vooral contact met ons op.

Gerelateerde nieuwsberichten
10 september 2026
Woningcorporatie Thius, ontwikkelaar Klasiro en ontwikkelende aannemer Reinbouw ondertekenden vandaag de overeenkomst voor ontwerp en realisatie van woningbouwplan Gildeland in Lienden.
8 juli 2026
Met de overname van Reinbouwgroep zet de derde generatie familieonderneming uit Erp een belangrijke stap in de verdere groei van de organisatie. Door de uitbreiding groeit Van Grunsven Groep naar circa 255 medewerkers, verdeeld over vijf vestigingen in Nederland, en breidt zij haar werkgebied verder uit.
19 juni 2026
Donderdagmiddag 18 juni heeft wethouder Paul Smeulders (Wonen) het feestelijke startsein gegeven voor de bouw van 54 sociale huurwoningen in het project Thorbeckekwartier in Arnhem. Woningcorporatie Vivare neemt deze woningen in portefeuille.


